Kursy pierwszej pomocy Oleśnica

Naucz się pierwszej pomocy od doświadczonych ratowników medycznych. Ćwiczenia praktyczne w świetnej atmosferze. Trenażery do ćwiczeń większości sytuacji.

RESPONDER

Ratuj życie, naucz się pierwszej pomocy.

Reaguj świadomie i skutecznie. Zyskaj pewność siebie.

Kursy dla firm i instytucji

Przyjeżdżamy i szkolimy w wybranym miejscu. Dbamy o dobrą atmosferę, oraz integrację pracowników. Gwarantujemy miło i praktycznie spędzony czas.

Kursy dla dzieci i o dzieciach

Praktyczne szkolenia dla opiekunów, nauczycieli i rodziców, oraz pokazy ratownika medycznego dla dzieci.

Jak udzielić pomocy? Praktykować i zrozumieć

na szkoleniu dostępne są trenażery do ćwiczenia najczęstszych stanów nagłych

Renomowane fantomy

Ćwicz na nowych, dających informacje zwrotne, zaawansowanych fantomach dzieci  i dorosłych. 

Defibrylatory AED

Nie bój się AED – powie Ci co masz robić. Znacząco zwiększa szanse na przeżycie. Jest automatyczny i bezpieczny. 

Kamizelki do zadławień

Zadławienie- jedna z poważniejszych sytuacji nagłych. Działaj zdecydowanie:     5 uderzeń w plecy / 5 ucisków nadbrzusza

Epi Pen do anafilaksji

Zastrzyk z adrenaliny może uratować człowieka we wstrząsie z ostrej reakcji uczuleniowej. 

Sprzęt ratunkowy

Realizm i praktyka na szkoleniu – deski ortopedyczne, szyny, opaski uciskowe, realistyczne imitacje urazów. 

Zestawy opatrunkowe

Nowoczesne rodzaje opatrunków i najnowsze zalecenia postępowania w ranach, krwotokach i oparzeniach.

Opinie uczestników

Niezwykła charyzma, świetnie skondensowana wiedza. Pan Michał potrafił zaangażować dzieci do współpracy, a na kolejnym szkoleniu - tym razem dla kadry - potrafił zmobilizować wszystkie uczestniczki do czynnego udziału. We mnie osobiście, potrafił przełamać barierę strachu - nie strasząc, jak to zdarzało się do tej pory na szkoleniach z I pomocy w moim życiu zawodowym. Gratuluję i dziękuję 🙂

Marta Leja opinie Google Maps

Najlepsze szkolenie na jakim byłam - ciekawie poprowadzone, dopasowane do naszych potrzeb i przede wszystkim z dużą ilością ćwiczeń praktycznych. Dodatkowo inspirujące, ponieważ po szkoleniu podjęliśmy decyzję o zakupie zestawu do AED do naszej placówki. Dziękuję 🙂

Anna Wichary opinie Google Maps

Kurs przeprowadzony bardzo profesjonalnie, podparty dużą ilością ćwiczeń praktycznych, osobowość i charyzma człowieka prowadzącego kurs sprawiła iż obecni na kursie uczestnicy nie czuli się zażenowani ani w jakiś sposób zmuszani do uczestnictwa w zajęciach praktycznych. Nie od dziś wiadomo, że występować publicznie a tym bardziej przekazywać wiedzę w taki sposób aby zainteresować tym uczestników spotkania, trzeba po prostu umieć. Pan na warsztatach, którego miałem nieskrywaną przyjemność uczestniczyć posiada ową umiejętność zainteresowania innych tym co ma do przekazania. Szczerze polecam.

Krystian Dmochowski opinie Google Maps

Na szkolenie z pierwszej pomocy szłam bez entuzjazmu, jakże się miło rozczarowałam. Pan Michał Podgórski o tematach trudnych mówił w sposób tak ciekawy, że nie wiem kiedy minęło te 5 godzin. Dużo ćwiczeń praktycznych z wykorzystaniem m.in. manekinów (niemowlę, dziecko, dorosły) i defibrylatorów. Pan Michał to skarbnica wiedzy popartej doświadczeniem, wulkan energii i siła cierpliwości. Szczerze polecam.

Edyta Szybka opinie Google Maps

Kolejne szkolenie z pierwszej pomocy dla naszych pracowników w wykonaniu p. Michała. Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Przeprowadzenie pozoracji z udziałem uczestników szkolenia, w sytuacjach, które mogą się wydarzyć w każdej chwili. Powiedzieć, że szkolenie było super, to jakby nic nie powiedzieć 🙂 szkolenie na 5+ 🙂

Michał Aleksander opinie Google Maps

Naucz się pierwszej pomocy.

Naprawdę warto

Spotkajmy się

Umówmy się na spotkanie w celu przekazania szczegółowej oferty naszych szkoleń.

Dojeżdżamy do klienta

Zadzwoń do nas

Pomożemy Ci w wyborze najlepszego wariantu szkolenia. Pierwsza pomoc to podstawowa wiedza dla każdego z nas!

Napisz do nas

Napisz e-mail i określ swoje priorytety a wyślemy Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Szkolenia i kursy pierwszej pomocy dla firm w Oleśnicy

Nasze kursy są prowadzone przez ratowników medycznych, którzy są profesjonalnie przeszkoleni w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy. Dzięki temu, mogą mieć Państwo pewność, że poziom merytoryczny oferowanych przez nas kursów i szkoleń z udzielania pierwszej pomocy w Oleśnicy, zapewni pełen zakres wiedzy niezbędny do ratowania życia i zdrowia.

Nasze kursy dedykowane są dla każdej grupy wiekowej oraz zawodowej. W zależności od zapotrzebowania, dostosujemy ich program, aby poruszały jak najwięcej zagadnień przydatnych w codziennym życiu. Chcemy, aby nasze szkolenia wyczerpywały temat, a także rzetelnie przygotowały na niespodziewane okoliczności.

Kurs Udzielania Pierwszej Pomocy w Oleśnicy

W ofercie szkoleń z pierwszej pomocy często znajdą Państwo również kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, który nadaje tytuł ratownika, a także najwyższe uprawnienia dla osób, które nie posiadają wykształcenia medycznego. Który kurs więc wybrać? W większości przypadków wystarczy szkolenie z udzielania pierwszej pomocy prowadzone przez doświadczonego ratownika medycznego. Jeśli jednak ktoś już posiada podstawowe szkolenie pierwszej pomocy, warto wskoczyć na „poziom wyżej”, czyli właśnie KPP. Skorzystać z niego może każdy, kto posiada pełną zdolność do czynności cywilnoprawnych. Zaświadczenie o odbytym kursie KPP najczęściej wymagane jest wśród pracowników wszelkich służb mundurowych oraz ratowniczych. Służy także rozwijaniu umiejętności z zakresu pierwszej pomocy.

Responder prowadzi szeroki zakres szkoleń oraz kursów z pomocy przedmedycznej na terenie Oleśnicy i okolic. Przygotowujemy do czynności ratowniczych w sposób rzetelny, a jednocześnie ciekawy.

Staramy się podczas naszych szkoleń z pierwszej pomocy przekazać maksymalną ilość wiedzy teoretycznej, która pozwoli przygotować się kursantom merytorycznie na sytuacje kryzysowe. Następnie przystępujemy do części praktycznej, która służy przećwiczeniu nabytych umiejętności w kontrolowanych warunkach.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz bardzo rozwiniętym zapleczem dydaktycznym, w tym dużą ilością rekwizytów, które sprawiają, że praktyczna część naszych szkoleń jest wyjątkowo realistyczna. Dzięki temu każdy uczestnik kursu pierwszej pomocy w Oleśnicy może poczuć się tak, jakby naprawdę brał udział w akcji ratowniczej.

Do kogo jest skierowany kurs pierwszej pomocy w Oleśnicy?

Dla każdego! W naszej ofercie mogą państwo odnaleźć całą gamę kursów skierowanych do różnych grup odbiorczych. Nieustannie staramy się dostosować do potrzeb naszych Klientów i tworzyć nowe rodzaje szkoleń z pierwszej pomocy, aby maksymalnie wyczerpywać temat w zależności od zapotrzebowania.

Szkolimy firmy oraz instytucje z różnych branż dopasowując przebieg szkoleń do możliwych zagrożeń, które mogą przytrafić się w danym zawodzie. Udzielając szkoleń z pierwszej pomocy pracownikom branży biurowej lub gastronomicznej, skupiamy się na najczęstszych zagrożeniach i sytuacjach przytrafiającym się im. Zaliczamy do nich np. porażenia prądem, zatrucia pokarmowe czy omdlenia.

Jednocześnie wiemy również jakie niebezpieczeństwa spotykają pracowników branży budowlanej lub transportowej, gdzie rodzaje obrażeń mogą być o wiele poważniejsze. Nasze szkolenia z pomocy przedmedycznej w Oleśnicy skupiają się także na sytuacjach takich jak wypadki drogowe czy urazy środowiskowe, aby każdy uczestnik mógł udzielić doraźnej pomocy do czasu przyjazdu odpowiednich służb ratowniczych.