Kursy pierwszej pomocy Wałbrzych

Mega atrakcyjne szkolenia pierwszej pomocy. Dużo ćwiczeń, bogate wyposażenie:, fantomy, trenażery, AED, realistyczne symulatory urazów. A to wszystko w świetnej atmosferze 🙂

RESPONDER

Ratuj życie, naucz się pierwszej pomocy.

Reaguj świadomie i skutecznie. Zyskaj pewność siebie.

Kursy dla firm i instytucji

Przyjeżdżamy i szkolimy w wybranym miejscu. Dbamy o dobrą atmosferę, oraz integrację pracowników. Gwarantujemy miło i praktycznie spędzony czas.

Kursy dla dzieci i o dzieciach

Praktyczne szkolenia dla opiekunów, nauczycieli i rodziców, oraz pokazy ratownika medycznego dla dzieci.

Jak udzielić pomocy? Praktykować i zrozumieć

na szkoleniu dostępne są trenażery do ćwiczenia najczęstszych stanów nagłych

Renomowane fantomy

Ćwicz na nowych, dających informacje zwrotne, zaawansowanych fantomach dzieci  i dorosłych. 

Defibrylatory AED

Nie bój się AED – powie Ci co masz robić. Znacząco zwiększa szanse na przeżycie. Jest automatyczny i bezpieczny. 

Kamizelki do zadławień

Zadławienie- jedna z poważniejszych sytuacji nagłych. Działaj zdecydowanie:     5 uderzeń w plecy / 5 ucisków nadbrzusza

Epi Pen do anafilaksji

Zastrzyk z adrenaliny może uratować człowieka we wstrząsie z ostrej reakcji uczuleniowej. 

Sprzęt ratunkowy

Realizm i praktyka na szkoleniu – deski ortopedyczne, szyny, opaski uciskowe, realistyczne imitacje urazów. 

Zestawy opatrunkowe

Nowoczesne rodzaje opatrunków i najnowsze zalecenia postępowania w ranach, krwotokach i oparzeniach.

Opinie uczestników

Niezwykła charyzma, świetnie skondensowana wiedza. Pan Michał potrafił zaangażować dzieci do współpracy, a na kolejnym szkoleniu - tym razem dla kadry - potrafił zmobilizować wszystkie uczestniczki do czynnego udziału. We mnie osobiście, potrafił przełamać barierę strachu - nie strasząc, jak to zdarzało się do tej pory na szkoleniach z I pomocy w moim życiu zawodowym. Gratuluję i dziękuję 🙂

Marta Leja opinie Google Maps

Najlepsze szkolenie na jakim byłam - ciekawie poprowadzone, dopasowane do naszych potrzeb i przede wszystkim z dużą ilością ćwiczeń praktycznych. Dodatkowo inspirujące, ponieważ po szkoleniu podjęliśmy decyzję o zakupie zestawu do AED do naszej placówki. Dziękuję 🙂

Anna Wichary opinie Google Maps

Kurs przeprowadzony bardzo profesjonalnie, podparty dużą ilością ćwiczeń praktycznych, osobowość i charyzma człowieka prowadzącego kurs sprawiła iż obecni na kursie uczestnicy nie czuli się zażenowani ani w jakiś sposób zmuszani do uczestnictwa w zajęciach praktycznych. Nie od dziś wiadomo, że występować publicznie a tym bardziej przekazywać wiedzę w taki sposób aby zainteresować tym uczestników spotkania, trzeba po prostu umieć. Pan na warsztatach, którego miałem nieskrywaną przyjemność uczestniczyć posiada ową umiejętność zainteresowania innych tym co ma do przekazania. Szczerze polecam.

Krystian Dmochowski opinie Google Maps

Na szkolenie z pierwszej pomocy szłam bez entuzjazmu, jakże się miło rozczarowałam. Pan Michał Podgórski o tematach trudnych mówił w sposób tak ciekawy, że nie wiem kiedy minęło te 5 godzin. Dużo ćwiczeń praktycznych z wykorzystaniem m.in. manekinów (niemowlę, dziecko, dorosły) i defibrylatorów. Pan Michał to skarbnica wiedzy popartej doświadczeniem, wulkan energii i siła cierpliwości. Szczerze polecam.

Edyta Szybka opinie Google Maps

Kolejne szkolenie z pierwszej pomocy dla naszych pracowników w wykonaniu p. Michała. Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Przeprowadzenie pozoracji z udziałem uczestników szkolenia, w sytuacjach, które mogą się wydarzyć w każdej chwili. Powiedzieć, że szkolenie było super, to jakby nic nie powiedzieć 🙂 szkolenie na 5+ 🙂

Michał Aleksander opinie Google Maps

Naucz się pierwszej pomocy.

Naprawdę warto

Spotkajmy się

Umówmy się na spotkanie w celu przekazania szczegółowej oferty naszych szkoleń.

Dojeżdżamy do klienta

Zadzwoń do nas

Pomożemy Ci w wyborze najlepszego wariantu szkolenia. Pierwsza pomoc to podstawowa wiedza dla każdego z nas!

Napisz do nas

Napisz e-mail i określ swoje priorytety a wyślemy Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Umiejętność udzielania pierwszej pomocy może okazać się niezwykle istotna w życiu każdego człowieka. Nigdy nie wiadomo, w jakich okolicznościach przyjdzie nam jej udzielać. Każdy z nas chce być przygotowany na taka ewentualność dlatego właśnie pragniemy Cię zaprosić do zapoznania się z naszą ofertą kursów z pierwszej pomocy w Wałbrzychu i okolicach.

Oferujemy kursy i szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy, które w skuteczny sposób pozwolą Ci nabyć wiedzę niezbędną do uratowania czyjegoś życia. Nasz program szkoleniowy został opracowany przez ludzi, którzy w swoim codziennym życiu zawodowym stykają się z niebezpieczeństwami i sytuacjami wymagającymi szybkiej reakcji. U nas możesz nabyć wiedzę od ratowników medycznych, którzy przekażą ją w najbardziej przystępny i rzetelny sposób.

Nasza oferta szkoleń z pierwszej pomocy w Wałbrzychu i okolicach skierowana jest do każdego. Prowadzimy kursy dla wychowawców, którzy pracują z dziećmi, dla całych rodzin, a także pracowników z wielu różnych branż.

Stawiamy na przekazywanie wiedzy w sposób przystępny, a jednocześnie wyczerpujący temat. Poza teorią, organizujemy nasze szkolenia tak, aby zawierały jak najwięcej elementów praktycznych, dzięki czemu każdy z kursantów może nabyć niezbędne umiejętności.

Wiemy, że trzeba być przygotowanym na każdą możliwą sytuację, która może przytrafić się w domu lub w pracy. Nasze zajęcia z improwizacji pozwolą przećwiczyć je w warunkach kontrolowanych, aby nigdy były zaskoczeniem.

Szkolenia prowadzi ratownik medyczny z wieloletnim doświadczeniem

Nasz zespół składa się z osób, które swoje codzienne życie łączą ze służbą w jednostkach Państwowego Ratownictwa Medycznego. Pozwala nam to w skuteczny sposób przekazywać niezbędną wiedze oraz organizować szkolenia z pierwszej pomocy w Wałbrzychu i okolicach.

Naszym celem jest przekazywanie wiedzy w sposób jak najbardziej praktyczny. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz materiałami dydaktycznymi, których wysoka jakość przekłada się na wartość merytoryczną naszych szkoleń. Posiadamy zaplecze techniczne oraz szeroką gamę realistycznych rekwizytów, które maksymalnie pozwolą oddać realizm niebezpiecznych sytuacji wymagających pomocy medycznej.

Jak wyglądają szkolenia z pierwszej pomocy w Wałbrzychu i okolicach?

Chcemy, aby nasze kursy pomocy przedmedycznej były skuteczne. Stosujemy metodę nauki, która opiera się na dokładnym omówieniu teorii, aby przekazać maksymalna ilość wiedzy. W następnej kolejności ćwiczymy każdą z omawianych sytuacji z naszymi kursantami, dzięki czemu każdy uczestnik szkolenia z pierwszej pomocy może przekonać się jak wyglądają takie sytuacje z bliska. Połączenie praktyki z bogata teorią zapewnia maksymalne przyswajanie niezbędnej wiedzy.

Kursem pierwszej pomocy poprawiamy Twoje bezpieczeństwo

Do tej pory przeszkoliliśmy ogromną ilość firm, osób prywatnych, dzieci oraz młodzieży. Chcemy, aby nasze kursy pierwszej pomocy nie tylko zawierały dużą ilość wiedzy, ale także odbywały się w miłej atmosferze, która będzie sprzyjała jej przyswajaniu. Nasze zajęcia są dynamiczne i ciekawe, ale także dopasowane do poziomu uczestników, dzięki czemu możesz być pewny, że Ty i Twoi pracownicy zdobędą szeroki zakres wiedzy.

Szkolenie z pierwszej pomocy w Wałbrzychu – skorzystaj już dziś

Przekonaj się sam, jak bogatym i wartościowym doświadczeniem są nasze szkolenia z pomocy przedmedycznej. Organizujemy spotkania, które przygotują Cię do najczęstszych możliwych sytuacji zagrażających życiu i zdrowiu. Zadbaj o swoją edukację już dziś.