KURSY PIERWSZEJ POMOCY

RESPONDER gotowy na ratunek

Reaguj świadomie

Pomagaj skutecznie

Zyskaj pewność siebie

kurs pierwszej pomocy Wrocław

Uczymy praktycznie

Nowoczesny sprzęt i  środki dydaktyczne jakimi dysponujemy, dzięki doskonałej  jakości zapewniają bezpieczeństwo i radość z użytkowania. Fantomy całych postaci człowieka urealniają prowadzone działania. Bogate zaplecze techniczne, sprzęt dydaktyczny, rekwizyty, materiały jednorazowe dodają realizmu i przyjemności w zdobywaniu potrzebnych umiejętności.

Uczymy skutecznie

Na naszych szkoleniach najpierw zobaczysz a potem zrozumiesz i przećwiczysz każdą z omawianych sytuacji.  Opierając szkolenia na obrazowych prezentacjach multimedialnych, pozwalamy odnieść wiedzę teoretyczną, do sytuacji z życia codziennego. Zajęcia z nami to nie tylko wykłady, prezentacje i ćwiczenia, ale przede wszystkim aktywne działanie i dyskusje.

Dbamy o atmosferę

Przeszkoliliśmy liczne firmy i osoby prywatne, a nasze doświadczenie w tej branży sprawia, że szkolenia szybko utrwalają wiedzę, są dynamiczne i ciekawe.

Dzięki pasji i doświadczeniu, cieszymy się z licznych pozytywnych opinii i rekomendacji, które wystawiacie nam po ukończonych kursach. Szkolenia przeżyte z nami sprawiają, że każdy kurs jest przygodą, którą z radością wspomina się przez długi czas.

Kolejny nudny wykład... To nie u nas!

Promujemy aktywną formę szkolenia. Z entuzjazmem podchodzimy do prowadzonych zajęć, dzięki czemu rośnie uwaga i zaangażowanie kursantów. Tworzymy realistyczne ćwiczenia i pozoracje. Nasze szkolenia z pierwszej pomocy cechują się otwartą dyskusją i przyjazną atmosferą.

"Szkolenie szkoleniem, a życie życiem..."

Nasi wykładowcy to kadra specjalistów ratownictwa medycznego. Ich doświadczenie z pracy w karetkach pogotowia ratunkowego, pozwala dzielić się setkami realnych sytuacji. Kładziemy nacisk na praktyczne wykorzystanie wiedzy. Przekazujemy praktyczne porady i konkretne wskazówki z życia wzięte.

obrazowe prezentacje multimedialne

Dzięki prezentacjom multimedialnym wykonanym w programach PREZI przeżyjesz z nami dziesiątki prawdziwych sytuacji. Atrakcyjne, obrazowe prezentacje multimedialne bazują na setkach wysokiej jakości zdjęć i filmów. Pokazujemy konkretne przykłady realnych zdarzeń,  a następnie omawiamy i ćwiczymy przedstawiane sytuacje.

Stały dostęp do prezentacji online

Każdy z uczestników, otrzymuje dostęp do najlepszej jakości prezentacji multimedialnych wykorzystywanych na szkoleniach. Dzięki takiemu rozwiązaniu w każdej chwili możesz powtórzyć program szkolenia. Szkolenia pierwszej pomocy Wrocław firmy RESPONDER to skuteczna nauka w dobrym stylu!